دانلود پایان نامه بررسی ژنراتور سنکرون و اثر قطع تحریک در آن

بررسی ژنراتور سنکرون و اثر قطع تحریک در آن نام پایان نامه ای می باشد که در قابل WORD و قابل ویرایش توسط سایت اسکای داک آماده شده است . همانطور که می دانید اساس کار تمامی ماشین های الکتریکی تزویج میدان مغناطیسی می باشد که اکنون می توانید پایان نامه بررسی ژنراتور سنکرون و اثر قطع تحریک در آن را از اسکای داک با لینک مستقیم دریافت کنید .

دانلود پایان نامه بررسی ژنراتور سنکرون و اثر قطع تحریک در آن

دانلود پایان نامه بررسی ژنراتور سنکرون و اثر قطع تحریک در آن

.

مقدمه :

.

هدف از این پروژه بررسی حفاظت ژنراتور در مقابل پدیده قطع تحریک می‌باشد یعنی در ژنراتورها ممکن است بعلت اتصال کوتاه در مدار تحریک (با قطع مدار تحریک) میدان القایی در فاصله هوایی بهم خورده و باعث گردد تا ژنراتور سرعت گرفته و از حالت سنکرونی خارج شده و در مد آسنکرونی عمل کند که این باعث بروز نوسانات الکتریکی و از آنجا افزایش دما و نوسانات مکانیکی و … شده و در نتیجه باعث آسیب رساندن به ژنراتور و شبکه گردد.

بنابراین بررسی کامل چگونگی عملکرد ژنراتور در این وضعیت از حالت گذرا تا کار پایدار و تصمیم‌گیریهای مناسب و حفاظت لازم ضروری می‌باشد که در این پروژه این مسئله بطور کامل مورد بررسی قرار گرفته است . نتایج بدست آمده تاثیر پارامترهای مختلف ، میزان توان انتقالی در حالت آسنکرونی و چگونگی انتقال توان و اثر سیم‌پیچهای مختلف را بررسی کرده و بیانگر این مطلب است که در مد آسنکرونی سیم‌پیچهای دمپر و بدنه آهنی روتور نقش مهمی را در انتقال توان بازی کرده و در نتیجه مسئله حرارتی و تحمل ژنراتور از این جهت حائز اهمیت بوده و ار آنجا از نظر زمانی و چگونگی توان انتقالی محدودیتهایی بوجود می‌آید و همچنین اینکه چه عواملی در اندازه لغزش و نوسان ژنراتور در این وضعیت تامین کننده بوده و اثرات اندازه لغزش روی ژنراتور و شبکه مورد بررسی کامل قرار گرفته است .

بعلاوه مسئله را در حالت گذرا به روش عددی حل کرده و با استفاده از نتایج بدست آمده حفاظت ژنراتور نیز مورد بحث و بررسی و از آنجا تصمیمات لازم جهت حفاظت و جلوگیری از حالتهای تخریبی برای ژنراتور و شبکه اتخاذ شده است .

.

دانلود فهرست مطالب این پروژه در قالب فایل PDF (برای دانلود کلیک کنید).

.

موضوع  : پایان نامه بررسی ژنراتور سنکرون و اثر قطع تحریک در آن

تعداد صفحات  : 200 صفحه

قیمت پایانامه : 9100 تومان (ارزانتر از همه جا )

پرداخت آنلاین و تحویل فوری پایانامه پایان نامه بررسی ژنراتور سنکرون و اثر قطع تحریک در آن

فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

برای خرید کلیک کنید.

 

می 3rd, 2016 | دسته : پایان نامه |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر