دانلود فیلم های آموزشی حرکات صحیح بدنسازی به زبان فارسی

در این مجموعه ی آموزشی که به زبان فارسی هست به طور کامل و حرفه ای با حرکات و اصول صحیح در بدنسازی برای داشتن بهترین نتیجه آشنا خواهید شد. همانطور که می دانید در بدنسازی انجام درست حرکات خیلی مهمتر از تعداد حرکات و تعداد وزنه ها می باشد.

آموزش تصویری بدنسازی

آموزش تصویری بدنسازی

در این مجموعه که به زبان فارسی می باشد به طور کامل از مقدماتی تا حرفه ای با اصول بدنسازی آشنا خواهید شد. قابل ذکر است این ویدئو ها دارای کیفیت بسیار عالی و حجم قابل قبول می باشند و بر روی سرور های پرقدرت قرار گرفته اند تا مشکلی از قبیل سرعت و … برای کاربران محترم پیش نیاید.

 

همچنین فیلم های آموزشی شنا و ورزشی رو می توانید از لینک های زیر نیز دانلود کنید :

 

 

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

آموزش تصویری حرکات صحیح بدنسازی

آموزش تصویری حرکات صحیح بدنسازی

فوریه 2nd, 2014 | دسته : ورزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر