دانلود فیلم آموزش تبدیل فایل PSD به قالب HTML به زبان فارسی

در فیلم آموزشی ای که امروز قصد داریم برای کاربران عزیز سایت اسکای داک قرار دهیم نحوه ی تبدیل یک قالب طراحی شده در فتوشاپ به فایل HTML و قابل استفاده بر روی سایت ها و وبلاگ ها می باشد . همانطور که می دانید با استفاده از فتوشاپ ما می توانیم قالب مد نظر خودمان رو به صورت تصویر در آوریم تا اینجای کار بسیار ساده است اما سختی کار از جایی شروع می شود که بخواهیم تصویر را به کد قابل استفاده در سایت تبدیل کنیم که در این آموزشی که برای کاربران عزیز قرار داده ایم روش ها و ترفند های این روش را به زبان فارسی به کاربران سایت آموزش خواهیم داد .

دانلود فیلم آموزش تبدیل فایل PSD به قالب HTML به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش تبدیل فایل PSD به قالب HTML به زبان فارسی

.

همیشه خیلی از افراد مبتدی بدون هیچ پیش نمایشی از پروژه خود شروع به کد نویسی و طراحی می کنند . اما در واقع کار اصولی و روش طراحان حرفه ای کد کردن قالب html و css از روی فایل فتوشاپ از پیش طراحی شده است .

به عبارتی باید آن ها با اصول تبدیل قالب PSD  به HTML  آشنایی داشته باشند و قادر باشند که قالب را همانطور که در PSD  هست به کد تبدیل کنند .

اکنون می توانید فیلم های آموزشی این دوره آموزشی تبدیل psd  به html را در قالب چند جلسه آموزشی به زبان فارسی از سایت اسکای داک دانلود کنید .

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

فیلم آموزش تبدیل فایل PSD به قالب HTML

فیلم آموزش تبدیل فایل PSD به قالب HTML

.

مارس 20th, 2016 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر