دانلود فیلم آموزش ICDL درجه 1 به زبان فارسی

ICDL مخفف Computer Driving Licence international می باشد که می توان گفت همان گواهینامه پایه ای کار با کامپیوتر می باشد که برای خیلی از استخدام ها داشتن این مدرک ضروری می باشد که ما اینجا فیلم آموزش ICDL درجه یک که شامل آموزش کار با نرم افزار های اکسل ، ورد ، پاورپوینت و اکسس را با لینک مستقیم برای کاربران ویژه سایت قرار داده ایم .

دانلود فیلم آموزش ICDL درجه 1 به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش ICDL درجه 1 به زبان فارسی

ICDL چیست ؟

.

گواهینامه بین المللی کامپیوتر (Computer Driving Licence international) یا همان ICDL گواهینامه پایه ای کار با کامپیوتر است که توسط مؤسسهICDL صادر می شود ، این دوره در حال حاضر در ایران یکی از دوره های پر مخاطب و الزامی می باشد ، زیرا مفاهیم پایه کامپیوتر از جمله کار بار نرم افزار های آفیس ، اینترنت و ویندوز و موارد دیگر را در بر می گیرد .

.

این مجموعه ی آموزشی به گونه ای تهیه شده است که با دیدن دقیق آن قادر خواهید بود به اکپر سوالات آزمون ICDL درجه ی 1 پاسخ دهید .

با این مجموعه ی آموزشی قبولی شما در آزمون ICDL درجه یک تضمینی خواهد بود .

فیلم های آموزشی ICDL درجه 1 به زبان فارسی

فیلم های آموزشی ICDL درجه 1 به زبان فارسی

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود فیلم های آموزشی ICDL درجه 1

دانلود فیلم های آموزشی ICDL درجه 1

.

مارس 19th, 2016 | دسته : کامپیوتر |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر