دانلود پایان نامه عملکرد فیلترهای اکتیو و پسیو در سیستم های قدرت

در این پایان نامه ای که امروز قصد داریم بر روی سایت اسکای داک قرار مربوط به فیلترهای اکتیو و پسیو در سیستم های قدرت می باشد که از این فیلتر های برای خذف هارمونیک های ایجاد شده توسط ادوات مختلف از قبیل ادوات الکترونیک قدرت و … مورد استفاده قرار می گیرد . در این پایان نامه به طور کامل به موضوع هارمونیک و انواع روش های حذف هارمونیک به همراه مزایا و معایب هر کدام پرداخته خواهد شد .

دانلود پایان نامه عملکرد فیلترهای اکتیو و پسیو در سیستم های قدرت

دانلود پایان نامه عملکرد فیلترهای اکتیو و پسیو در سیستم های قدرت

.

چکیده پایان نامه عملکرد فیلترهای اکتیو و پسیو  :

.

همواره در شبکه های قدرت بار های غیر خطی وجود دارد . از جمله این بار های غیر خطی که امروزه کاربرد وسیعی نیز پیدا کرده اند ، می توان به ادوات و دستگاه های الکترونیک قدرت اشاره نمود .

ادوات و دستگاه های قدرت و کلا تمامی بارهای غیر خطی سبب به وجود آمدن هارمونیک هایی در ولتاژ و جریان شبکه می شوند . در کشور های مختلف حدود مجاز این هارمونیک ها برای مصرف کننده های خانگی و صنعتی مشخص شده است . اگر بر روی فیدری جریان هارمونیکی از حد مجاز تعیین شده بالاتر برود باعث ایجاد اختلال در سیستم قدرت می شود .

مشکلاتی از خطا در اندازه گیری ها تا عملکرد ناصحیح رله های حفاظتی ، پس با این وجود اهمیت تخمین مکان های آلوده ، کاهش و کنترل این هارمونیک ها مشخص است .

در این پروژه علاوه بر بررسی اثرات و منابع تولید هارمونیک به انواع روش های کاهش و حذف هارمونیک ها به طور کامل پرداخته شده است.

.

برای دانلود فهرست مطالب اینجا کلیک کنید .

.

.

موضوع پایان نامه : عملکرد فیلترهای اکتیو و پسیو در سیستم های قدرت 

تعداد صفحات پایانامه : 63 صفحه

قیمت پایانامه : 18200 تومان (ارزانتر از همه جا )

پرداخت آنلاین و تحویل فوری پایانامه عملکرد فیلترهای اکتیو و پسیو در سیستم های قدرت

فرمت فایل : WORD (قابل ویرایش)

برای خرید کلیک کنید.

 

دسامبر 24th, 2015 | دسته : پرسشنامه |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر