دانلود آموزش تصویری نرم افزار proteus به زبان فارسی

فیلم های آموزشی نرم افزار proteus که اکنون روی سایت قرار گرفته یکی از بهترین مجموعه فیلم های آموزشی نرم افزار proteus می باشد که به طور کامل به آموزش این نرم افزار از مقدماتی تا پیشرفته پرداخته است. قابل ذکر است نرم افزار پروتئوس یک نرم افزار قدرتمند برای شبیه سازی مدارات الکترونیک و تهیه مدار چاپی می باشد که در سراسر جهان به عنوان بهترین شبیه ساز شناخته می شود.

دانلود آموزش تصویری پروتئوس

دانلود آموزش تصویری پروتئوس

همچنین تعداد فیلم های آموزشی این مجموعه 64 قسمت می باشد که در هر قسمت به طور کامل به آموزش کار با نرم افزار proteus پرداخته شده است.

 

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

آموزش تصویری کار با نرم افزار proteus

آموزش تصویری کار با نرم افزار proteus

ژانویه 8th, 2014 | دسته : تخصصی |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
EHSSAN :

salam man dar in term ye proje daram a proteus aya vaghean to site ton amozesh 64 ghesmate proteus ast rahnamai konid chetori kharidari konam lotfan az tarighe email rahnamai konid
ba tashakor


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر