دانلود فیلم آموزش ساخت برد آردوینو به زبان فارسی

همانطور که می دانید در بازار انواع برد های آردوینو در بازار موجود می باشد از قبیل برد UNO ، NANO ، PRO MINI و … . که این برد های دارای قیمت نسبتا بالایی می باشند . از نقاط مشترک بین این برد ها می توان به میکروکنترلر های مشترک آنها یعنی ATmega328 اشاره کرد . که اکنون شما می توانید با قیمت بسیار کم برای خود یک برد آردوینو با کیفیت بسازید .

دانلود فیلم آموزش ساخت برد آردوینو به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش ساخت برد آردوینو به زبان فارسی

.

اگر به قیمت بردهای آردوینو نگاه کرده باشید متوجه می شوید که کمترین قیمت را بردهای آردوینو نانو نوع چینی دارند اما مشکلی که این برد ها دارند کیفیت پایین آنها می باشد که بعد از مدتی کیفیت و کارایی خود را از دست می دهند و دیگر قابل استفاده نیستند. و تنها راه دور انداختن این برد ها می باشد .

اما در این بردی که ما قصد داریم آن را برای شما طراحی کنیم همانند برد آردوینو UNO می باشد که شما به راحتی قادر خواهید بود با سیم های جامپر با پین ها کار کنید .

علاوه بر قابلیت بالا کیفیت بالای قطعات اشاره نمود که به این راحتی ها این برد شما را ترک نخواهد کرد . حتی قابلیتی که این برد دست ساز دارد این است که در صورتی که یکی از قطعات سوخت به راحتی می توانید آن قطعه را تعویض نموده و از آن برد دوباره استفاده کنید.

از ویژگی دیگر این برد می توان به قیمت پایین آن اشاره نمود که گرانتریین قطعه آن میکروکنترلرATmega328 می باشد که قیمتی در حدود 7 هزار تومان و یا کمتر را دارد.

ویژگی دیگر این برد دارا بودن راهنمای خروجی پین ها می باشد .

.

برای آموزش ساخت این برد که شامل فایل PCB و فایل راهنما و همچنین شامل فیلم آموزش اسید کاری برد PCB با ما همراه باشید .

.

.

دانلود فیلم آموزش ساخت برد آردوینو

دانلود فیلم آموزش ساخت برد آردوینو

 

نوامبر 21st, 2015 | دسته : تخصصی، فیلم آموزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر