دانلود فیلم آموزش پروگرم کردن اسپیدکنترل های شرکت EMAX

در این فیلم آموزشی که به زبان فارسی توسط سایت اسکای داک و مولتی متر تهیه شده است قصد داریم شما را با نحوه ی پروگرم کردن اسپید کنترل های شرکت EMAX که برای کنترل سرعت موتورهای براشلس مورد استفاده قرار می گیرد را آموزش دهیم . در این آموزش شما را به طور کامل با روش کالیبره کردن تراتل برای اسپید کنترل و سایر تنظیمات موجود در اسپید کنترل های EMAX را برای دوستان آموزش خواهیم داد .

دانلود فیلم آموزش پروگرم کردن اسپیدکنترل های شرکت EMAX

دانلود فیلم آموزش پروگرم کردن اسپیدکنترل های شرکت EMAX

.

سوالی که شاید برای شما پیش بیاید این است که چه نیازی به پروگرم و کالیبره کردن اسپید کنترلر ها می باشد ؟

.

در جواب شما باید بگوییم که برای اینکه بتوان از حداکثر توان موتور بهره مند شوید نیاز است که مقدار مینیموم و ماکزیمم تراتل رادیو کنترلتان را به اسپید کنترل معرفی نمایید که به این کار کالیبره کردن تراتل رادیو کنترل گفته می شود .

حالا مورد دیگری که قصد داریم آموزشش را قرار دهیم روش پروگرم کردن تنظیمات اسپید کنترل می باشد . تنظیمات اسپید کنترل برای استفاده بهینه و بهتر انجام می شود که در این تنظیمات می توان نوع باطری مورد استفاده خودتان را مشخص کنید و یا اینکه ولتاژ کات آف اسپید را تعیین کنید که اگر ولتاژ منبع از آن مقدار کم شد موتور را خاموش کند تا ولتاژ کاهش پیدا نکند .

(همانطور که می دانید اگر ولتاژ باطری های لیتیومی به کمتر از 2.8 برسد دیگر راهی برای شارژ کردن آنها وجود ندارد و باید برای همیشه از آن باطری گران قیمت خداحافظی کنید.)

ولی در این فیلم آموزشی شما را با روش تعیین ولتاژ کات آف آشنا می کنیم که دیگر به هیچ عنوان به این مشکل بر نخورید به این صورت که توی تنظیمات مشخص می کنیم ولتاژ به عنوان مثال اگه به 3 ولت یا 3.2 ولت رسید اسپید کنترل جریان دهی را قطع نماید و از خالی شدن باطری جلوگیری کند .

حال در تنظیمات بعدی روش قطع جریان دهی را هم تعیین می کنیم که اگر ولتاژ باطری به ولتاژ کات آف رسید به یک باره جریان دهی را قطع کند یا اینکه جریان دهی را کاهش دهد .

سایر تنظیمات هم از روی برگه راهنما ( کاتالوگ) اسپید کنترل توضیح داده خواد شد . ( به همراه ترجمه و توضیح تنظیمات )

.

 

دانلود فیلم آموزش پروگرم کردن اسپید کنترلر

دانلود فیلم آموزش پروگرم کردن اسپید کنترلر

نوامبر 17th, 2015 | دسته : تخصصی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر