دانلود فیلم های آموزشی شعبده بازی حرفه ای

در این مجموعه فیلم های آموزشی که قصد داریم روی سایت اسکای داک قرار دهیم مجموعه فیلم های آموزشی شعبده بازی می باشد که در این فیلم ها به طور کامل نحوه ی شعبده بازی را به دوست داران این حرفه آموزش می دهد . قابل ذکر است زبان آموزشی این فیلم ها به زبان انگلیسی می باشد ولی فیلم ها به گونه ای تهیه شده اند که فقط با نگاه کردن به حرکات می توان آنها را فرا گرفت و نیازی به دانستن زبان انگلیسی نیست .

دانلود فیلم های آموزشی شعبده بازی حرفه ای

دانلود فیلم های آموزشی شعبده بازی حرفه ای

.

آشنایی با مفهوم شعبده بازی :

.

شعبده بازی-یک نوع هنر و علم هست که توسط یک فرد که تسلط کامل به روش شعبده بازی دارد و دارای سرعت عمل بالایی هست انجام می گیرد که به او شعبده باز می گویند. هنر شعبده بازی هنری ظریف و بی کران می باشد که شامل علوم :

فیزیک،شیمی،ریاضی است،و حقه، سرعت دست و پنهان کاری توسط وسیله و دست در هنر شعبده بازی نقش دارند.

شعبده بازی مانند هنرهای دیگر شامل ، نقاشی ، خوانندگی ، طراحی و …یک هنر کامل و بی کران می باشد.

شعبده بازی از وقتی که بشر دست راست و چپ خود را شناخت،وجود داشته و شعبده بازان قدیم به علت پنهان کاری بسیار به جادوگر معروف بودند و به دلیل اینکه راز های خود را افشا نمی کردند،دیگران آن را نیرو می دانستند.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود فیلم آموزش کار با کامپایلر Turbo c

دانلود فیلم آموزش کار با کامپایلر Turbo c

.

 

نوامبر 16th, 2015 | دسته : هنری |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
سروش ساوجی :

درود بر شما . چند سالی بود دوست داشتم یکی را پیدا کنم یقه اش را بچسبم و باهاش دعوا کنم . اومدم تو سایت شما البته از موتور جستجو گر گوگل برای دانلود کتاب برقی که نظرمو شعبده بازی که گذاشتید جلب کرد . دیدم پولیه . قبلش هم دست آدم به هر چی بخورنه میره تو فاز تبلیغات . شبکه های ماهواره هم همینطور تا داری گرم یه برنامه میشی میره تو کثافت ترین و دروغ ترین برنامه ها که همانا تبلیغات هستند . دعوا نمی کنم باهاتون چون کتاب مورد نظرمو دانلود کردم ولی به دروغ و گزاف دیدم که شما هم شر و ور نوشتید که برای اولین بار در ایران ماهی 5 تومان و … از این مزخرفات … دروغ دروغ دروغ … مملکتی که مبنای آن دروغ است و پول و گدایی … ایکاش قدری آدم بودیم … برای نمایش فیلم دانلود فلان مطلب پول می خواهید بخاطر اینکه هزینه نگهداری آن سخت و گران است و دروغ و دروغ و باز هم دروغ … گویی تخمتان را با دروغ گذاشته اند . این پیام را پاک می کنید و به کسی نشان نمی دهید … گویی آدمیان خر هستند … مگر وقتی فایلی را در host ی که خریدید آپلود می کنید پولی برای نگهداری اش می دهید … مگر روی کول کسی گذارده اید که اینقدر گران تمام می شود . مگر آپلود شونده برایش مهم است که دیتا کتاب است یا فیلم یا هر چیز دیگری … دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ دروغ خداوند این کشور را از جهل و خرافات و دروغ در امان بدارد ( که البته تصور می کنم خداوند موفق نشده در این باره ) / منتظر انتشار این پیام و پاسخ آن هستم .

Mahdi Admin :

با سلام دوست عزیز

در مورد نوع فایل که می فرمایید بله همونطور که شما میگین هست نوع فایل فرقی نداره چی باشه . ولی حجم فایل مهمه . شما یه سر به سایت های که هاست دانلود می فروشن سر بزنید ببینید هاست با ظرفیت 200 گیگ یا 300 گیگ رو چند میدن اونوقت می تونید بیاید یقه ما رو بچسبین . اما اگه دیدید حق با ما هستش و ما دروغ نگگفتیم لطفا شرمنده نشین که با ما هم تهمت زدین هم ما رو دروغگو خطاب کردین.
در پناه حق باشین .


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر