دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی با لهجه ی آمریکایی

در این سری از فیلم های آموزشی که قصد داریم برای کاربران ویژه سایت اسکای داک قرار دهیم آموزش قدم به قدم زبان انگلیسی با لهجه ی آمریکایی می باشد که این آموزش ها به گونه ای تهیه شده است که همه افراد در همه سطوح بتوانند از این آموزش ها بهره مند شوند . پس برای دانلود این مجموعه ی ارزشمند به ادامه مطلب مراجعه کنید .

دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی با لهجه ی آمریکایی

دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی با لهجه ی آمریکایی

.

این مجموعه ی آموزشی زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی 16 قسمت تهیه شده است که سعی شده در این 16 قسمت تمامی نکات مهم در مکالمات انگلیسی بیان شود . این مجموعه ی آموزشی یکی از بهترین آموزش ها برای شروع یادگیری زبان انگلیسی می باشد .

.

امید است این مجموعه ی آموزشی مورد استفاده دوستان قرار بگیره و انشاا… به زودی فیلم های آموزشی زبان انگلیسی بیشتری هم روی سایت قرار می گیره .

.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

در سایت زیر تمامی قسمت ها به صورت کامل قرار گرفته و به صورت سری سری نمی باشد. و می توانید آنها را به صورت یکجا با سرعت بالا دانلود کنید.

.

دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی

دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی

.

نوامبر 10th, 2015 | دسته : تخصصی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر