دانلود آموزش تصویری ریختن بوتلودر آردوینو در ATmega328

در این فیلم آموزشی که امروز قصد داریم بر روی سایت اسکای داک قرار دهیم مربوط به مراحل ریختن بوتلودر آردوینو بر روی میکروکنترلر ATmega328 با استفاده از پروگرمر USBasp و نرم افزار خود آردوینو می باشد . اکنون می توانید با استفاده از یک میکروکنترلر ATmega328 برای خود یک برد آردوینو بسازید و اقدام به برنامه نویسی با زبان آردوینو کنید .

دانلود آموزش تصویری ریختن بوتلودر آردوینو در ATmega328

دانلود آموزش تصویری ریختن بوتلودر آردوینو در ATmega328

آشنایی با آردوینو :

.

آردوینو ابزاری است برای تولید کامپیوترهایی که نسبت به کامپیوتر شخصی شما، مقدار بیشتری از دنیای فیزیکی را احساس و کنترل می کنند. این ابزار، یک پلت فرم محاسباتی فیزیکی open-source است که بر اساس یک برد میکروکنترلر ساده تهیه شده، و نیز یک محیط توسعه برای نوشتن نرم افزار جهت کار با برد می باشد.

آردوینو می تواند جهت ایجاد اشیای تعاملی، گرفتن ورودی از تعداد زیادی سوییچ و حسگر، و کنترل تنوعی از لامپ ها، موتورها، و سایر خروجی های فیزیکی به کار گرفته شود. پروژه های آردوینو می توانند مستقل باشند، و یا با نرم افزاری که روی کامپیوتر شما در حال اجراست(مثل Flash ، Processing، MaxMSP)، ارتباط برقرار کند.  شما می توانید بردها را به طور دستی مونتاژ کنید و یا به صورت از پیش مونتاژ شده، خریداری کنید؛ محیط برنامه نویسی open-source را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

زبان برنامه نویسی آردوینو، یک پیاده سازی از Wiring(یک پلت فرم محاسباتی و فیزیکی مشابه) است، که بر اساس محیط برنامه نویسی چندرسانه ای Processing کار می کند.

.

منبع : مولتی متر

.

برای دانلود کلیک کنید .

.

سپتامبر 27th, 2015 | دسته : فیلم آموزشی |


افزودن نظر:فروشگاه دی وی دی اسکای داک
مهندس +1 یادت نره !
 آموزش ساخت فرستنده و گیرنده تصویر