دانلود آموزش تصویری عیب یابی و تعمیر پاور کامپیوتر

در پست آموزشی امروز قصد داریم روش عیب یابی و تعمیر پاور کامپیوتر رو به صورت کاملا تصویری بر روی سایت اسکای داک قرار دهیم . آموزش تعمیر پاور کامپیوتر را می توانید به دو صورت فیلم آموزشی و هم به صورت یک فایل PDF از سایت دانلود کنید . برای دانلود فایل پی دی اف و فیلم آموزش تعمیرات پاور با ما همراه باشید.

دانلود آموزش تصویری عیب یابی و تعمیر پاور کامپیوتر

دانلود آموزش تصویری عیب یابی و تعمیر پاور کامپیوتر

.

آشنایی با پاور یا همان منبع تغذیه :

.

یکی از مهمترین سخت افزار جهت اسمبل کامپیوتر های شخصی که متاسفانه خریداران به آن توجه نمی کنند پاور یا همان منبع تغذیه می باشد که در مقاله تخصصی ذیل به آن می پردازیم . امید آنکه مورد توجه علاقمندان قرار گیرد.

کامپیوتر های شخصی نیز مانند هر وسیله الکترونیکی جهت کار به منبع تغذیه خاص خود نیاز دارند، منبع تغذیه ای که بتواند ولتاژ های مورد نیاز بخش های داخلی یک کامپیوتر را تامین نماید. همانطوری که می دانید ولتاژهای مورد نیاز یک PC ، ثابت شامل ۱۲V, +5V,+3.3V,+5V,-12V,-5V می باشد. اما در منبع تغذیه کامپیوتر پارامتر متغیری مانند آمپراژ و بالانس توان خروجی نیز وجود دارد.

 منبع تغذیه در کامپیوتر همانند قلب در بدن فعالیت می کند همانطور که قلب خون کافی برای تامین انرژی مورد نیاز بافت های مختلف را به آنها می رساند ، منبع تغدیه نیز توان مورد نیاز برای قسمت های مختلف سیستم را تامین می کند. بدون وجود یک منبع تغذیه مناسب بهترین قطعات کامپیوتری هم کارایی مناسبی نخواهند داشت پس همیشه سعی کنید قلبی مناسب برای سیستم خود انتخاب کنید تا قطعات سیستم شما به طور کامل از انرژی کافی بهره مند شوند.

.

گرداوری توسط اسکای داک

.

  نام فایل : آموزش عیب یابی و تعمیر پاور کامپیوتر - PDF
  حجم فایل : 488.5 KiB
  پسورد فایل : skydoc.ir
  نام فایل : آموزش عیب یابی و تعمیر پاور کامپیوتر - فیلم
  حجم فایل : 42.7 MiB
  پسورد فایل : skydoc.ir
مهر ۲ام, ۱۳۹۴ | دسته : سخت افزار |

نظرات دیگران در مورد این مطلب :
javad :

تشکر از زحماتتون بابت راه اندازی این سایت – من آموزش تعمیر پاور کامپیوتر رو گرفتم و آموزش های شما باعث زنده کردن پاور کامپیوترم توسط خود شد .

ضمن تشکر آرزوی بهترین ها رو براتون دارم

خسته نباشید . امیدوارم همین روند رو ادامه بدین

ghoroghchian :

ممنونم از اطلاعات بکرتون

مرتضی :

سلام
خیلی مخلصیم دستتون درد نکنه خیلی جالب بود ،،
شاد باشید


افزودن نظر:مهندس +1 یادت نره !